Strona głòwnaKontakt
Nasze produkty / Okna PVC /
 

   Okna są szczególnym elementem architektonicznym. Łączą ze światem zewnętrznym i równocześnie chronią przed nim. Dlatego muszą być niezawodne i zawsze doskonale się prezentować, zarówno na zewnątrz jak i od wewnątrz.

   Osobisty gust, indywidualne życzenia, architektura i styl domu, warunki techniczne, klimat - to czynniki, które określają rodzaj i sposób wykonania okien. Aby spełnić te wymagania, systemy okienne VEKA i DECCO oferują nie tylko walory zewnętrzne w postaci atrakcyjnego wzornictwa, lecz także znakomite, ukryte wewnątrz profila rozwiązania techniczne: systemy wielokomorowe o różnorodnych kształtach i doskonałych właściwościach izolacyjnych pozwalające zmniejszyć koszty ogrzewania oraz zwiększające stabilność i bezpieczeństwo.


   Optymalna izolacja akustyczna przyczynia się do miłej i spokojnej atmosfery w domu. Różnorodność oferty to sprawa oczywista. Sprzedawane przez nas okna, drzwi wejściowe, drzwi przesuwne i równoległe drzwi przesuwno-uchylne dostępne są w wielu wersjach. Różnice między tymi liniami produktów tkwią we wzornictwie i technice. Oferta dobrana jest tak, że zainteresowany klient zawsze znajdzie profil odpowiadający swojemu gustowi i wymaganiom. Każda z linii produktów posiada wyróżniające ją cechy, opisane w katalogu i na stronach naszej witryny internetowej.

 
Firma Usługowo-Handlowa Techluk Wiesław Zawalski
ul. Płocka 29a
87-800 Włocławek
TEL +48 (54) 232-76-63
Copyright © F.U.H. Techluk Wiesław Zawalski powered by netster 1.7